Konsis konveyör – İnkJet Konveyörleri

Konsis konveyör üretmiş olduğu İnkJet konveyörleri her marka İnkJet yazıcısıyla markalamaya uygunluğunu garanti eder. Tek bölgeli ve iki bölgeli olarak tasarlanabilirler.

Konsis konveyör, üstün teknolojisi ve titiz imalat anlayışıyla; tamamen titreşimsiz ve çok yüksek hızlarda çalışan İnkJet konveyörleri üretmektedir. Yazılacak ürünün özelliklerine bağlı olarak,  yazma hızı dakikada 35-70 metreye kadar çıkabilir. Bu, günlük 80.000 ile 200.000 adet ürünün markalanabileceği anlamına gelmektedir.

Konveyörler çalışma hızları ayarlanabilir şekilde de imal edilirler. Konveyörün ürünü taşıyan bant hızı değişse de, ürüne yapılan baskının kalitesinde değişme kesinlikle olmaz. Bu tip Konveyörlerimizin imalatlarında, mürekkep ve solvente karşı çok dayanıklı, tam antistatik özel tip ithal konveyör bandı ve ithal redüktörler kullanmaktayız.

Konsis konveyör, özellikle inkjet konveyörleri ve etiketleme konveyörleri uygulamaları konusunda uzmanlık seviyesinde edindiği tecrübe, bilgi ve birikimleri ile ürettiği kaliteli ürünleri ile sektörlerimize sınırsız hizmetler vermektedir. Konveyörlerimiz kullanılacak oldukları alan özelliklerine göre, özel alaşım alüminyum profil şase, tamamı paslanmaz şase veya tamamı fırın boyalı siyah malzeme şase üzerine sizlerin talepleri doğrultusunda imal edilmektedir.

Konsis konveyör üretimi olan İnkJet konveyörlerinden örnek fotoğraflar..

Konsis konveyör karekod ilaç takip inkjet konveyör sistemi.. Konsis konveyör seri kutu markalama inkjet konveyör sistemi.. Konsis konveyör iplik bobin ucu markalama inkjet konveyör sistemi..

GİT : İnkjet konveyörleri  Videolar   Referanslarımız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.