Hakkımızda

Konsis Konveyör, KONSİS MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adı altında 19.02.1999 tarihinde konveyör sitemleri üzerine faaliyetlerine başlayarak, Türkiye’ de her çeşit imalat zincirinde kullanılan taşıma, nakil sitemleri, fabrika otomosyonları ve konveyör sistemlerini, gelişen dünya teknolojisini yakından takip ederek uygulamaktadır.
Konsis konveyör, geliştirdiği projelerle, bu güne dek pek çok imalatçı firmayla sanayicinin, önde gelen tercihi olmayı haketmiş olmasının gururuyla, sizlere hizmete devam etmekten kıvanç duymaktadır.

Çağdaş çözüm geliştirici müşteri ilişkileri sayesinde Konsis konveyör; projelendirme ve imalat aşamasındaki titizliği, satış sonrası geniş teknik destek imkanları ve konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla, siz saygıdeğer Sanayicilerimizi, üretim zincirlerinin otomosyonunda birlikte çalışmaya davet etmektedir.
Aşağıda, Konsis konveyör makina’ nın ürün gamı listelenmiştir. Üretim zincirinizle ilişkili olan konveyör sistemleri hakkında daha çok görsel bilgiye ulaşmak için, linkleri takip etmeniz ve bize ulaşmanız yeterlidir.

Bu linklerle ulaşacağınız sunumlardaki tüm sistemler Konsis konveyör makina tarafından geliştirilmişlerdir ve referanlarımız olarak bu internet sitesinde de yayımladığımız gibi, Türkiye’nin önde gelen firmalarınca da kullanılmaktadırlar.

Konsis konveyör makina, ayrıca, daha fazla bilgi edinebilmeniz amacıyla, kolayca bize ulaşabilmeniz için, İletişim panelinde İletişim formu‘ nu bu siteye eklemiştir. Konveyör Sistemleriyle ilgili, her tür merak ettiğiniz sorularınızı, konu ve sorunlarınızı İletişim formu aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

Bize yazın : info@konsismakina.com.tr

Kaliteyi arıyorsanız, doğru yerde olduğunuzu size kanıtlayalım.

Saygılarımızla…

Konsis Konveyör ve Makina Ltd. Şti. Adına; Bedri Kalemci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.