Konsis konveyör – bantlı konveyör

Konsis Konveyör, KONSİS MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adı altında 19.02.1999 tarihinde konveyör sitemleri üzerine faaliyetlerine başlayarak, Türkiye’ de her çeşit imalat zincirinde kullanılan taşıma, nakil sitemleri, fabrika otomosyonları ve konveyör sistemlerini, gelişen dünya teknolojisini yakından takip ederek uygulamaktadır.

Konsis konveyör, geliştirdiği projelerle, bu güne dek pek çok imalatçı firmayla sanayicinin, önde gelen tercihi olmayı haketmiş olmasının gururuyla, sizlere hizmete devam etmekten kıvanç duymaktadır.

Konsis konveyör, ürettiği ve geliştirdiği tüm ürünlerinde olağanüstü titiz, ergonomiyi ön planda tutan, toplam kalite anlayışıyla hareket etmekte, kusursuz işçilik sergilemekte ve yüksek başarı sağlamaktadır..

Konsis konveyör - İki kat arası bantlı konveyör sistemi. Genelde alt depodan mağazaya, asma kata veya üst kat depolara yük taşıma amaçlıdır.. Konsis konveyör - Siyah saç fırın boyalı klasik bantlı konveyör, çok yaygın olarak kullanılır, genelde birçok amaç için taşıma, montaj vs. için idealdir.. Konsis konveyör - Alüminyum kontrüksüyonlu bantlı konveyör..

Sol başta görülen eğimli bantlı konveyör : İki kat arası eğimli bantlı konveyör sistemi. Genelde alt depodan mağazaya, asma kata veya üst kat depolara yük taşıma amaçlıdır. Zaman performans açısından çok yüksek verimlilikte sorunsuz çalışır, katlı iş yerleri için idealdir. 5 kişinin 1 günde taşıyacağı yükü, 1 saatte taşır..

Ortada görülen bantlı konveyör : Siyah saç fırın boyalı klasik bantlı konveyör, çok yaygın olarak kullanılır, genelde birçok amaç için taşıma, montaj vs. için idealdir. Ekonomik fiyatları ile genelde her sanayi için uygun ve kullanışlı konveyörümüzdür. Sabit hızlı olduğu gibi hız ayarlı olarak da genelde yaptığımız bir konveyör çeşidimizdir, genişlikleri 50 mm. den 2000 mm. ye kadar değişebilir. Yüksek performansı ile PVC bantlı konveyör sanayimizin vazgeçilmezidir..  

Sağ başta görülen bantlı konveyör : Siyah saç yerine burada Alüminyum profiller kullanmaktayız, diğer bütün özellikleri saç şase bantlı konveyörde olduğu gibidir. Genelde gıda firmalarının paslanmaz ve tamizlenebilir olma özelliğinden dolayı tercih ettiği bantlı konveyördür. Hız ayarlı ve sabit hızlı olabilir, yüksek verimli ve dayanıklı bir konveyörümüzdür..

GİT : Bantlı konveyörler  Videolar  Referanslarımız

Konsis konveyör – İnkJet Konveyörleri

Konsis konveyör üretmiş olduğu İnkJet konveyörleri her marka İnkJet yazıcısıyla markalamaya uygunluğunu garanti eder. Tek bölgeli ve iki bölgeli olarak tasarlanabilirler.

Konsis konveyör, üstün teknolojisi ve titiz imalat anlayışıyla; tamamen titreşimsiz ve çok yüksek hızlarda çalışan İnkJet konveyörleri üretmektedir. Yazılacak ürünün özelliklerine bağlı olarak,  yazma hızı dakikada 35-70 metreye kadar çıkabilir. Bu, günlük 80.000 ile 200.000 adet ürünün markalanabileceği anlamına gelmektedir.

Konveyörler çalışma hızları ayarlanabilir şekilde de imal edilirler. Konveyörün ürünü taşıyan bant hızı değişse de, ürüne yapılan baskının kalitesinde değişme kesinlikle olmaz. Bu tip Konveyörlerimizin imalatlarında, mürekkep ve solvente karşı çok dayanıklı, tam antistatik özel tip ithal konveyör bandı ve ithal redüktörler kullanmaktayız.

Konsis konveyör, özellikle inkjet konveyörleri ve etiketleme konveyörleri uygulamaları konusunda uzmanlık seviyesinde edindiği tecrübe, bilgi ve birikimleri ile ürettiği kaliteli ürünleri ile sektörlerimize sınırsız hizmetler vermektedir. Konveyörlerimiz kullanılacak oldukları alan özelliklerine göre, özel alaşım alüminyum profil şase, tamamı paslanmaz şase veya tamamı fırın boyalı siyah malzeme şase üzerine sizlerin talepleri doğrultusunda imal edilmektedir.

Konsis konveyör üretimi olan İnkJet konveyörlerinden örnek fotoğraflar..

Konsis konveyör karekod ilaç takip inkjet konveyör sistemi.. Konsis konveyör seri kutu markalama inkjet konveyör sistemi.. Konsis konveyör iplik bobin ucu markalama inkjet konveyör sistemi..

GİT : İnkjet konveyörleri  Videolar   Referanslarımız