Konsis konveyör – Otomatik beslemeli seri kart etiketleme konveyör sistemi

Konsis konveyör tarafından geliştirilen otomatik besleme sistemli bantlı etiketleme konveyörü, besleme haznesine yüklenen kartlar, arka arkaya sorunsuz olarak bantlı konveyör üzerine düşmekte ve etiketlemeleri yapılmaktadır. Sistemde etiket aplikatörü kullanıldığı gibi ink-jet ile yazı olarak markalama yapmak da mümkündür. Bu sitem ile günlük mesai saatleri içinde 80000 adet kart etiketlenebilir veya ink-jet ile kartlar üzerine yazı yazılabilir. Normalde el ile yüklenerek bu kapasitelere ulaşmak kesinlikle mümkün değildir. Konsis konveyör, ürettiği ve geliştirdiği tüm ürünlerinde olağanüstü titiz, ergonomiyi ön planda tutan, toplam kalite anlayışıyla hareket etmekte, kusursuz işçilik sergilemekte ve yüksek başarı sağlamaktadır..

GİTEtiketleme konveyörleri   Videolar   Referanslarımız

Konsis konveyör – İnci Akü 3 yüzeyden etiketleme konveyör uygulaması

Konsis konveyör – İnci Akü 3 yüzeyden etiketleme konveyör uygulaması..

İnci Akü için yaptığımız etiketleme konveyörü. Dolu üretimi bitmiş aküler konveyör üzerinden geçerken karşılıklı yüzeylere ve üst kapak üzerine 3 yüzeyden etiketleme aplikatörü uygulanmıştır. Ayrıca yan yüzeye yapışan etiket üzerindeki barkodu koruma amaçlı olarak o bölgeye şeffaf etiket de uygulanmıştır, hatta toplam 1 tanesi yaz-yapıştır sitemli 4 adet Avery Dennison etiketleme aplikatörü kullanılmıştır. Sistem çalıştırılıp test edilmiş ve İnci Akü Manisa tesislerine konveyörü ile birlikte sevk edilerek teslim edilmiştir.

Tüm ürünlerimizde, en kaliteli malzemeler, geliştirilecek konveyörün niteliklerine optimum uyumluluk gösterecek şekilde seçilmekte, konveyör göreceği iş için maksimum verimlilikte çalışacağı şekilde tasarlanmaktadır..

GİT : Etiketleme konveyörleri  Videolar  Referanslarımız

Konsis konveyör – İnci akü 3 yön etiketleme konveyör sistemi

İnci Akü için yaptığımız etiketleme sistemi konveyörü çalışır hali. Dolu üretimi bitmiş aküler konveyör üzerinden geçerken karşılıklı yüzeylere ve üst kapak üzerine 3 yüzeyden etiketleme konveyörü üzerinde aplikatörler ile etiketleme uygulanmıştır. Ayrıca yan yüzeye yapışan etiket üzerindeki barkodu koruma amaçlı olarak o bölgeye şeffaf koruma etiketi de uygulanmıştır, sistem üzerinde toplam 1 tanesi yaz-yapıştır sitemli, 4 adet Avery Dennison etiketleme aplikatörü kullanılmıştır. Sistem ve konveyör tarafımızca çalıştırılıp test edildikten sonra İnci Akü Manisa tesislerine konveyörü ile birlikte sevk edilerek başarı ile mevcut siteme adapte edilmiş ve devreye alınmıştır.

Konsis konveyör, ürettiği ve geliştirdiği tüm ürünlerinde olağanüstü titiz, ergonomiyi ön planda tutan, toplam kalite anlayışıyla hareket etmekte, kusursuz işçilik sergilemekte ve yüksek başarı sağlamaktadır. Tüm ürünlerimizde, en kaliteli malzemeler, geliştirilecek konveyörün niteliklerine optimum uyumluluk gösterecek şekilde seçilmekte, konveyör göreceği iş için maksimum verimlilikte çalışacağı şekilde tasarlanmaktadır..

GİT : Etiketleme konveyörleri   Videolar   Referanslarımız

Konsis konveyör sigara üretim hattı tam otomatik barkod seri etiketleme sistemi..

Konsis konveyör tarafından geliştirilen sigara üretim hattı otomatik besleme sistemli bantlı etiketleme konveyörümüzün görüntüleri. Sistemde etiket aplikatörü kullanıldığı gibi ink-jet ile yazı olarak markalama yapmak da mümkündür.  Konsis konveyör, ürettiği ve geliştirdiği tüm ürünlerinde olağanüstü titiz, ergonomiyi ön planda tutan, toplam kalite anlayışıyla hareket etmekte, kusursuz işçilik sergilemekte ve yüksek başarı sağlamaktadır.. elektronik sigara

GİT : Etiketleme konveyörleri   Videolar   Referanslarımız